Kruidenthee - Zoethout Gesneden
Gesneden zoethoutwortel of zoethout is de wortel van de Glycyrrhiza glabra. Het is een kruidachtige plant die tot wel 1 meter lang wordt. Het heeft een intens kruidachtige, zoete smaak en is ideaal als alternatief voor suikerhoudende dranken.
De smaak doet een beetje denken aan anijs en venkel. In geval van een hoge bloeddruk dient overmatige consumptie van zoethout vermeden te worden.
Onze service:
Voor 14:30 uur besteld, morgen in huis
Gratis verzenden vanaf € 40,- binnen NL
PakjeGemak, meer dan 2000 afhaallocaties
Vertrouwd winkelen, lid WebwinkelKeur
Veilig betalen met Ideal, PayPal en Bancontact
Specificatie | Omschrijving |
---|---|
Hoeveelheid: | 2 gram per kop |
Temperatuur: | 100 °C |
Trektijd: | 6 - 8 minuten |
Ingrediënten: | Zoethoutwortel |
Moment van de dag: | Ochtend/middag/avond |
U heeft wellicht ook interesse in de volgende product(en):
- Kruidenthee - Sterrenmix
Deze sterrenmix uit ons assortiment is een heerlijke kruidenthee. Verfrissend en verwarmend tegelijk! Zeer populaire kruidenthee met steranijs, jeneverbes, zoethout, anijs en nana munt.
Onze service:
Voor 14:30 uur besteld,…€ 3,35 - Losse Vruchtenthee - Fair Almond
De smaak van deze Fair Almond thee wordt bepaald door de zoete, verleidelijke, geroosterde en gekarameliseerde amandelen.
De zoete stukjes appel zorgt voor een laag gehalte aan tannine en de rode kleur komt van de toegevoegde…€ 2,95 - Kruidenthee - Ginger Fresh
Ginger fresh kruidenthee oftewel gemberthee is een thee dat in veel landen erg populair is en veel gedronken wordt.
Gemberthee is niet alleen erg lekker, maar ook erg gezond. Kortom een heerlijke frisse thee.
Onze service:
…€ 3,15 - Angel's Kiss
Angel's Kiss is een thee die u zeker een keer moet proeven. Een lichte melange van hoogwaardige groene en witte thee vormt de basis.
Daarbij komt het aroma van passievrucht, aardbeien, ananas en rozenbloesem u heerlijk tegemoet.…€ 3,35